top of page
GYM_1-1024x478.jpg

Тренування у тренажерному залі – це якісний набір м'язової маси, це зменшення обсягів талії, це міцне здоров'я та багато внутрішньої енергії! Консультацію тренера з методик тренування, з техніки виконання, а також багато дружнього спілкування з однодумцями, все це Ви зможете отримати в нашому тренажерному залі!

У нашому тренажерному залі представлено силове обладнання Impulse, STERLING та Кардіо обладнання Precor (США). Специфіка тренажерів у тому, що ви працюєте з додатковою вагою та опрацьовуються найдрібніші групи м'язів спини, плечей, рук та ніг. Наші тренажери підійдуть як професійним спортсменам, так і аматорам. Головне, вони максимально безпечні та зручні у користуванні.

Зона тренажерної зали

  • У тренажерному залі представлені всі необхідні тренажери кардіо, кросоверні, вільні ваги на всі групи м'язів

  • Відвідування в тренажерному залі можна завершити приємним розслабленням у сауні та протеїновим коктейлем у фітнес-барі.

  • Попереднього запису на самостійне відвідування залу не потрібно

  • Запис на персональні тренування за домовленістю з тренером

команда

 НАША КОМАНДА - НАША СИЛА

Професійна команда - це атлети, що виступають, учасники багатьох конвенцій, семінарів, майстер-класів від міжнародних спікерів.

ОБЕРІТЬ СВОЮ КАРТУ

Мускулистый мужчина в тренажерном зале

Test drive

познайомся з нашим клубом

Замов test drive та познайомся з нашими тренерами та нашим клубом, вибери напрямок до душі та насолоджуйся здоровим способом життя у стилі gym

bottom of page