top of page
солярий.jpg

Солярій — це гарна засмагла шкіра цілий рік.
 

Солярій у фітнес-клубі F3 – це новий вертикальний солярій серії Beauty & Sun, відвідування якого відіб'ється приємним відтінком засмаги на вашій шкірі. Аргументи «ЗА», щоб піти до солярію у фітнес-клубі:
— Ви отримаєте гарний відтінок шкіри;
— Це займе зовсім мало часу;
— Отримайте дозу вітаміну D;
— Ваш імунітет буде підвищений і організм буде стійкішим до захворювань;

 Ви підготуєтеся до пляжного сезону заздалегідь (бажано тим, хто швидко згорає на сонці);

— Ви виглядатимете привабливо та сексуально!
— Солярій допомагає боротися із депресією.

Про солярій

 • Вертикальний солярій серії BEAUTY&SUN

 • Перевагою капсули є її вертикальна форма, що забезпечує рівномірну засмагу всіх ділянок тіла.

 • Вертикальні солярії є найбільш гігієнічними. Це з тим, що сеанс засмаги відбувається стоячи, немає контакту шкіри з поверхнею солярію.

вертикальный солярий.jpg
О солярии
zagar-v-solyarii.jpg

Правила засмаги?

01

1 РАЗ У ДЕНЬ

Не засмагайте частіше одного разу на день, слід враховувати засмагу на сонці.

04

ДЕМАКІЯЖ

Перед відвідуванням солярію слід видалити макіяж, багато косметичних засобів мають сонцезахисні властивості. Варто зняти прикраси. Перед сеансом не слід наносити зволожуючі та інші косметичні засоби (крім спеціальних).

07

ТАТУЮВАННЯ

Татуювання слід закривати, деякі чорнила можуть поблякнути або викликати алергічну реакцію. Існують спеціальні засоби захисту пігменту татуювань та перманентного макіяжу.

02

ПІДГОТУВАТИ ШКІРУ

До прийняття сонячних ванн необхідно підготувати шкіру: очистити, зволожити та використовувати препарати, що стимулюють засмагу – креми

05

ВИКОРИСТАННЯ ОКУЛЯРІВ

Щоб запобігти травми очам, використовуйте спеціальні сонцезахисні окуляри, прикриті повіки – вельми ненадійний захист. Ультрафіолет легко проникає крізь тонку повіку, згубно впливаючи на сітківку. Якщо ви носите контактні лінзи, перед сеансом їх необхідно зняти.

08

ІНТЕНСИВНІСТЬ ЗАСМАГИ

Внутрішні поверхні рук і ніг засмагають не так інтенсивно, як інші частини тіла, тому що шкіра в цих місцях містить менше клітин, що пігментоутворюють.

03

ПІЛІНГ ШКІРИ

Після пілінгу шкіри перед сеансом засмаги не менш важливо провести глибоке зволоження шкіри. Це теж необхідна умова гарної рівної засмаги. Шкіра більш захищена. Загар на зволоженій шкірі тримається довше і виглядає яскравішим.

06

ВИКОРИСТАННЯ ШАПОЧКИ

Слід одягати шапочку для того, щоб уникнути пересихання волосся.

09

ТРИВАЛІСТЬ ЗАСМАГИ

Засмага, придбана в солярії, зберігається приблизно протягом 2-4 тижнів після останнього сеансу засмаги. Внаслідок природного оновлення шкіри верхні клітини шкіри відриваються шар за шаром. Шкіра повністю оновлюється приблизно 28 днів. Однак, при відповідному догляді за допомогою спеціальних косметичних засобів засмагу можна зберегти значно довше.

КАК ПРАВИЛЬНО ЗАГОРАТЬ
солярий.jpg

1 хвилина

Рекомендація - починати з 5 хвилин на першому сеансі

15 грн

depositphotos_95219012-stock-photo-attra

50 хвилин

З кожним сеансом додавайте не більше 2 хвилин

700 грн

Прайс
крем для засмаги

ТИПИ КРЕМІВ

01

Проявники

добре підходять для початківців засмагати в солярії, допомагають придбати початкову засмагу, активізують процес вироблення меланіну.

03

Активатори

посилюють ефект від отримано] засмаги, стимулюють вироблення темнішого відтінку. Вибирати засоби для засмаги в солярії варто виходячи з цілей, яких ви хочете досягти. Тільки тоді можна отримати красиву, рівномірну бронзову засмагу.

02

Пролонгаторы

подовження засмаги. Вони роблять його більш стійким, допомагають посилити та зберегти відтінок. Застосовувати їх можна до і після засмаги.

КРЕМА ДЛЯ ЗАГАРА
крем для засмаги

РІЗНОВИДИ КРЕМІВ

01

Зволоження

Основою негативний фактор при засмагі в солярії – пересихання шкіри та фотостаріння. Усунути ці процеси досить легко: потрібно завжди користуватися зволожуючими закріплювачами засмаги, тому що до їх складу входять вітамінні комплекси, які забезпечують максимальний рівень антиоксидантів, заповнюють потребу шкіри незамінних жирних амінокислот. Як результат шкіра стає шовковистою, гладкою, здоровою та зволоженою. Використовувати їх потрібно щодня.

02

Бронзатори

це особливий компонент, що додається до крему для засмаги, який під впливом ультрафіолетових променів надає шкірі миттєвий ефект бронзової засмаги. Дуже важливо розуміти, що крему для засмаги в солярії це не марна трата грошей, а важливий аспект при засмагі в солярії. Професійна косметика для солярію доглядає шкіру, сприяє придбанню стійкої рівної, бронзової засмаги.

03

Tingle 

компонент, що викликає тингл-ефект. Це особливий комплекс, що посилює мікроциркуляцію крові, і таким чином прискорює вироблення меланіну. Такі креми рекомендуються тільки для засмаглої шкіри, вони посилюють наявну засмагу. Їх не можна наносити на обличчя та шию. Не підходять вони людям із чутливою шкірою, схильною до алергічних реакцій.

unnamed (1).jpg

Косметика
BLACKLABEL

Професійна Косметика для засмаги в солярії BLACKLABEL - це незабутній ефект, екстремальне прискорення засмаги, натуральний бронзовий колір шкіри та багато іншого. Виробник: США У чому ж відмінність та перевага косметики BlackLabel?

 • Ідеально рівномірно лягає;

 • Виглядає як натуральна пляжна засмага;

 • Не залишає жодних слідів на одязі;

 • Живить, зволожує, запобігає утворенню зморшок та розгладжує їх;

 • Не містять UV-фільтрів та дратівливих компонентів;

 • Містять лише натуральні компоненти:

 • Унікальні рослинні екстракти, вітаміни, антиоксиданти та прискорюючі процес засмаги комплекси;

 • ДЕМОКРАТИЧНА ЦІНА ЗА БЕЗПЕЧНУ ЯКІСТЬ

Чи є користь здоров'ю від засмаги в солярії?

На сьогоднішній день величезна кількість наукових робіт говорить про користь дозованого ультрафіолету як для здорової так і для хворої людини:

 • утворення вітаміну D3, який робить більш міцнішими м'язи і кістки, а також допомагає боротися зі стресами та депресією;

 • профілактика та лікування шкіряних захворювань (псоріаза, вугрів, грибкових висипів);

 • профілактика сезонних застудних захворювань;

 • розгладжування зморшок;

 • дозовані порції ультрафіолету збільшують загальну кількість білка;

 • у крові, підвищує активність ферментів. Під його впливом підвищується імунітет, покращується обмін речовин та загальний емоційний стан;

 • значно знижується дія синдрому хронічної втоми;

 • чудовий зовнішній вигляд – здорова, гарна засмага.

Скільки має тривати сеанс засмаги?

Підбираючи солярій, потрібно враховувати тривалість сеансу засмаги. Це визначається індивідуально, залежно від Вашого типу шкіри. Тривалість сеансу засмаги безпосередньо залежить також від технічних характеристик солярію: насамперед від потужності ламп та коефіцієнта УФВ/УФА в лампах. Схема розрахунку тут повинна враховувати зазначені параметри ламп і співвідносити їх з типом шкіри, що засмагає.

 • Рекомендується розпочинати курс засмаги з мінімального часу сеансу, який рекомендується для даного типу шкіри.

 • Поступово час кожного наступного сеансу збільшують на 1-3 хвилини – не більше!

 • Для підтримки отриманого ефекту достатньо засмагати 1-2 рази на тиждень.

 • Як правило, отримати гарну засмагу можна протягом 8-10 сеансів. Однак ця кількість сеансів рекомендується лише, якщо шкіра нормально реагує на ультрафіолетові промені. Засмагайте дотримуючись вимог правил безпечної засмаги.

Чи потрібно користуватися косметикою для засмаги в солярії?

Обов'язково використовуйте таку косметику (засоби, що прискорюють, стабілізують та закріплюють отриманий результат). При її застосуванні Ви отримаєте

 • інтенсивна, красива і стійка засмага.

 • Ваша засмага проявиться швидше.

 • Косметика для засмаги в солярії має властивості захисту та догляду за шкірою. Вашій шкірі не загрожуватиме пересушування, і передчасне старіння шкіри, яке неминуче виникає при засмагі, як у солярії, так і на сонці.

 • За допомогою якісної косметики Ви зможете надавати своїй шкірі той чи інший відтінок від бронзово-коричневого (Карибського) до золотистого. Крім того, використання спеціальної косметики – це, у певному сенсі, економія грошей та часу, тому що, наприклад, використання прискорювачів 3-4 рівня дозволить скоротити загальну кількість сеансів приблизно на 25% (замість 8-10 сенасів – 6-8 ).

Чи можна використовувати косметику для засмаги на сонці у солярії та навпаки?

Ми рекомендуємо суворо дотримуватись рекомендацій, вказаних на упаковці та застосовувати косметику строго за призначенням (косметику для засмаги в солярії тільки в солярії, а косметику для засмаги на сонці тільки на сонці). В іншому випадку, Ви не отримаєте належного ефекту засмаги, або, в гіршому випадку, завдасте шкоди своїй шкірі та здоров'ю.

Як мені визначити, до якого типу належить моя шкіра?

таблиця кольору шкіри

Коли краще приймати душ до або після засмаги?

Оскільки мило впливає на природну жирність шкіри, ми рекомендуємо не приймати душ або ванну з використанням мила до сеансу в солярії. Крім того, перш ніж лягати в солярій, Вам слід повністю обсохнути. Після засмаги приймайте душ через 40-60 хвилин

Чому засмага лягає нерівномірно?

Внутрішні поверхні рук і ніг засмагають не так інтенсивно, як інші частини тіла, тому що шкіра в цих місцях містить менше клітин, що пігментоутворюють. Обличчя також засмагає повільніше, тому що від природи захисний роговий шар шкіри обличчя набагато товстіший, що забезпечує захист від УФ-B випромінювання. Ластовиння і пігментні плями містять велику кількість пігментів, тому вони темніють швидше, ніж інші ділянки шкіри. Ті частини тіла, на яких ми лежимо, страждають від поганого кровообігу. Нестача кисню може призвести до зменшення фарбування меланінових пігментів. Тому найбільш рівномірна засмага забезпечується у вертикальних соляріях.

Чому засмага лягає нерівномірно?

Перш за все перед сеансом потрібно за 60 хвилин прийняти душ зі скрабом, щоб зняти корки шкіри. Якщо корки пересушити у солярії проявляються з часом маленьки світлі плями. Розподіляти крем потрібно рівномірно та шарами. Перший шар- дати висохнути, потім інший шар. Після сеансу не приймайте душ 60 хвилин.

советы новичкам
bottom of page