top of page
IMG_20220211_131924_198.jpg
год160
годбезлим
gym

GYM - клубна карта, до якої входить відвідування тренажерного залу, рушник для залу
та сауна. Дані клубні карти мають термін на 30, 90, 365 днів.


GYM/FITNESS/CROSSFIT - клубна картка, до якої входить відвідування тренажерного залу, групових тренувань фітнес напрямків та групових тренувань кросфіт, рушник для залу та сауна. Дані карти мають термін на 30, 90, 365 днів.

CLIP CARD - клубна карта, дає право на відвідування тільки персональних тренувань, сауна, видається рушник для залу. 50% від вартості карти повертається на депозит для відвідування персональних тренувань. Дані карти мають термін на 30, 90, 365 днів.

CrossFit INTRO - вступний курс для новачка, в який входить 3 персональні тренування і навчання 9 базовим вправам CrossFit. Також входить сауна, рушник для залу.

 

TEST DRIVE - діє тільки для першого відвідування в нашому фітнес клубі. Безкоштовне відвідування групового тренування або тренажерного залу, сауна.

TEST DRIVE на ПТ - діє тільки для першого відвідування в нашому фітнес клубі. Включає 5 персональних тренувань, рушник для залу, сауна.

РАЗОВЕ ВІДВІДУВАННЯ - вартість разового відвідування фітнес клубу: 1 групове тренування або самостійне відвідування тренажерного залу 200 грн

КЛУБНІ КАРТИ

ФІЛЬТР 

bottom of page