top of page
Якір 1

TEST DRIVE групове тренування — Перше разове безкоштовне відвідування групового заняття (обовʼязково за попереднім записом).
TEST DRIVE персональне тренування — Перше разове відвідування персонального тренування, оплата здійснюється без клубної картки згідно з кваліфікацією тренера (обовʼязково за попереднім записом).
CROSSFIT INTRO — Перші 3 або 6 персональних тренувань з базовими вправами з кросфіту для подальшої можливості тренувань у групах.
РАЦІОН ХАРЧУВАННЯ — Починай свої кроки до цілі комплексно, у тому числі коригуючи харчування.
АВТОРСЬКИЙ АБОНЕМЕНТ – Абонемент містить послуги тільки даного напрямку і даного тренера.

1. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ФІТНЕС-КЛУБУ

1.1. Режим роботи клубу: ПН - 7:00 - 21:00, СБ - 9:00 - 16:00, ВС: 9:00 - 15:00. Можливі зміни графіку роботи.
1.2. Послуги клубу надаються клієнту в період дії клубної карти, за винятком святкових днів відповідно до законодавства України, а також санітарних днів, коли клуб буде закритий. Дати припинення роботи клубу визначаються адміністрацією клубу і повідомляються клієнту за один день, до фактичної зупинки роботи клубу, шляхом розміщення оголошень на території клубу або на сайті.
1.3. При наявності КВАРТАЛЬНОЇ, РІЧНОЇ карти надання послуг, які не входять до даної картки можливо за додаткову плату згідно з прайсом.
1.4. Для тренувань в клубі необхідно переодягнутися в спортивний одяг і кросівки, перебувати в спортивних залах у вуличному взутті, з голим торсом або в верхньому одязі забороняється. Голий торс допускається в зоні CrossFit під час функціональних тренувань.
1.5. При оформленні клубної карти у відділі продажу, Вам необхідно повідомити Ваші контактні дані: ПІБ, рік народження, мобільний номер телефону, а так само сфотографуватися. У разі відмови повідомити вищезазначені дані або сфотографуватися, менеджер має право відмовити Вам в оформленні клубної карти. Ваша карта є пропуском до клубу, предʼявляйте її на рецепції.
1.6. По закінченню перебування в клубі, клієнт зобовʼязаний здавати рушник, ключ та браслет від шафи на рецепцію, а також будь-які предмети, орендовані ним на час відвідування клубу. При втраті або псуванні браслета, ключа від шафи, рушників або орендованого обладнання, клієнт зобовʼязаний відшкодувати вартість втраченого (зіпсованого) майна, згідно з прайсом.

1.7. Рушник для зали видається всім власникам клубних карт без винятку. Банний рушник видається тільки власникам карти Infinity. У всіх інших випадках банний рушник видається за додаткову плату, згідно з прайсом.
1.8. Для зберігання цінностей передбачені спеціальні осередки біля відділу продажів. За загублені або залишені без нагляду речі, або не здані на відповідне зберігання, адміністрація відповідальності не несе. Для Вашої безпеки в клубі ведеться відео спостереження.
1.9. Адміністрація фітнес-клубу має право стягнути з клієнта вартість майна, пошкодженого, втраченого, або знищеного з вини клієнта.
1.10. Адміністрація фітнес-клубу має право в односторонньому порядку відмовити в наданні послуг по клубній картці, у разі невиконання клієнтом правил клубу або їх систематичного порушення (понад три рази).
1.11. Професійне відео/фото фільмування в фітнес-клубу F3, без домовленості з адміністрацією забороняється. Самостійне використання відео, музичної та іншої апаратури, інвентарю клубу заборонено.
1.12. НЕАКТИВОВАНА клубна карта залишається у стані «неактивована» не більше 30 днів, після закінчення цього терміну клубна картка активується автоматично.
1.13. Групові заняття проводяться згідно з розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-клубу. Про зміни в розкладі Ви можете дізнатися на рецепції або на сайті. Всі групові заняття проводяться за попереднім записом за телефонами рецепції або самостійно на сайті. Записатися на сайті самостійно можливо на 14 днів наперед. Якщо немає місць в основному складі є можливість записатися у Лист
очікування, при звільненні місця з основного складу вам надходить повідомлення на електрону пошту з посиланням пере записатися в основний склад.
1.14. Скасувати запис з якихось причин можна за телефоном рецепції або самостійно на сайті, але не пізніше ніж за 6 години до початку тренування. В іншому випадку буде списане відвідування з абонемента, якщо має лімітовану кількість або при безлімітному
абонементі сплачується штраф у розмірі згідно з прайсом.
1.15. Про скасування персонального тренування або масажу, необхідно інформувати адміністрацію рецепції за 12 годин до початку, в іншому випадку дане заняття буде списано з Вашої клубної картки або ж буде знята вартість послуги з депозиту.
1.16. Якщо Ви не відвідуєте клуб, не використовуєте свою Клубну Картку, або використовуєте її не в повному обсязі в результаті вагітності, відрядження, хвороби, травми або будь-яких інших причин, термін дії Клубної картки не змінюється, а дата закінчення терміну її дії не переноситься і, відповідно, кошти сплачені за послуги Вами поверненню не підлягають.
1.17. Існує можливість ПЕРЕДАТИ абонемент за додаткову плату, але дія клубної картки не змінюється.

1.18. Під час воєнного стану, кошти за придбаний абонемент не повертаються.
1.19. Заміна одного абонемента на інший можлива не більше одного разу.
1.20. ПОДОВЖЕННЯ строку дії клубних карт можливо тільки за умови форс-мажору встановленого державним рішенням і закріпленого документально.
1.21. Оплата персонального тренування здійснюється клієнтами клубу тільки через рецепцію. шляхом списання коштів з особового депозитного рахунку або списання тренування, придбаної в кліпі. У разі проведення персонального тренування з тренером без повідомлення Адміністратора рецепції, керівництво клубу буде змушене автоматично списати проведене персональне тренування і залишає за собою право не
допускати Вас до подальших занять.
1.22. Один абонемент діє тільки для однієї людини.
1.23. Проводити тренування в залі з клієнтами можуть тільки тренери фітнес-клубу F3 (з питань персональних тренувань звертайтеся до адміністрації фітнес-клубу).
1.24. Можливість ЗАМОРОЗКИ клубних карт вказана у прайсі. ЗАМОРОЖЕННЮ підлягають тільки квартальні та річні абонементи.
1.25. Фітнес-клуб F3 залишає за собою право на розміщення в соцмережах Ваших фотографій, зроблених у фітнес-клубі F3 (в разі, якщо Ви відзначили на своєму фото обліковий запис @F3_fitness).
1.26. У разі необхідності допускається введення нових пунктів правил. Підписуючи дані правила ви погоджуєтеся 3 усіма перерахованими пунктами, а так само з Договором Публічної оферти

Якір 2

2. ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ ЗНИЖОК

2.1. Знижки не підсумовуються.
2.2. При покупці квартального або річного абонемента знижки поширюються тільки на 1 місяць.
2.3. Усі знижки одноразові.
2.4. Знижки поширюються тільки на абонементи в тренажерний зал і клубні карти (крім разових відвідувань).
2.5. Знижки на ПЕРСОНАЛЬНІ або додаткові послуги не поширюється

Якір 3

3. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТРЕНАЖЕРНОЇ ЗАЛИ

3.1. Дітям до 14 років в тренажерному залі знаходитися ЗАБОРОНЕНО.
3.2. Після використання тренажера з вільною вагою повертайте інвентар на місце.
3.3. Знаходитись у тренажерному залі можна у змінному взутті не призначеному для вулиці.
3.4. Продаж клубної картки з абонементом до тренажерної зали, але без тренера можливий тільки особам, які досягли 16 років.
3.5. Фітнес-клуб F3 містить систему OPEN SPACE. Тобто, якщо проходить групове тренування в зоні кросфіт - відвідування в тренажерному залі НЕ ПОВИННО заважати груповому тренуванню.
3.6. Заміна одного абонемента на інший можлива не більше одного разу.
3.7. ПОДОВЖЕННЯ строку дії клубних карт можливо тільки за умови форс-мажору встановленого державним рішенням і закріпленого документально

4. ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗА НАЯВНОСТІ КЛУБНОЇ КАРТИ З ОБМЕЖЕНОЮ КІЛЬКІСТЮ ТРЕНУВАНЬ (8,12,24,36,160)

4.1. Абонемент діє 30, 90, 365 календарних днів з дня ПЕРШОГО тренування (див.пункт 1.12).
4.2. Абонемент можна ПЕРЕДАТИ, але термін дії абонемента залишається НЕЗМІННИМ. Вартість передачі згідно з прайсом.
4.3. Строк дії абонемента можливо ПОДОВЖИТИ один раз на 7 або 14 днів за додаткову плату. Платним подовженням можна скористатися протягом активного терміну дії абонемента або 3-х днів після його закінчення (вартість продовження згідно з прайсом).
4.4. . Групові заняття проводяться згідно з розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-клубу. Про зміни розкладі Ви можете дізнатися на рецепції або на сайті. . Групові заняття проводяться згідно з розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-клубу. Про зміни в розкладі Ви можете дізнатися на рецепції або на сайті. Записатися на сайті самостійно можливо на 14 днів наперед. Якщо немає місць в основному складі є можливість записатися у Лист Очікування, при звільненні місця з основного складу вам надходить повідомлення на електрону пошту з посиланням пере записатися в основний склад.
4.5. Скасувати запис з якихось причин можна за телефоном рецепції або самостійно на сайті, але не пізніше ніж за 6 години до початку тренування. В іншому випадку буде списане відвідування з абонемента, якщо має лімітовану кількість або штраф згідно з прайсом при безлімітному абонементі.

4.6. Якщо Ви записалися на тренування і НЕ відвідали його - відвідування буде списано з Вашого абонемента автоматично, якщо абонемент має лімітовану кількість тренувань(зняти бронь з відвідування можна не менше ніж за 6 годин до початку тренування).
4.7. Заміна одного абонемента на інший можлива не більше одного разу.
4.8. При ВТРАТІ клубної картки існує можливість її відновлення. Вартість відновлення згідно з прайсом

Якір 4

5. ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗА НАЯВНОСТІ КЛУБНОЇ КАРТКИ 3 БЕЗЛІМІТНОЮ КІЛЬКІСТІЮ ВІДВІДУВАНЬ

5.1. Клубна карта діє 30,90,365 календарних днів з дня першого тренування, але не пізніше 30 днів з дня придбання (див. пункт 1.12).
5.2. Строк дії клубної картки НЕ подовжується.
5.3. ЗАМОРОЖЕННЮ підлягають клубні карти КВАРТАЛЬНІ ТА РІЧНІ (термін заморозки згідно з прайсом).
5.4. При втраті клубної карти існує можливість її відновлення (вартість відновлення згідно з прайсом).
5.5. Абонемент можна ПЕРЕДАТИ, але термін дії абонемента залишається НЕЗМІННИМ (вартість передачі згідно з прайсом).
5.6. Групові заняття проводяться згідно з розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-клубу. Про зміни в розкладі Ви можете дізнатися на рецепції або на сайті. Групові заняття проводяться згідно з розкладом, який може бути змінено адміністрацією фітнес-клубу. Про зміни в розкладі Ви можете дізнатися на рецепції або на сайті. Записатися на сайті самостійно можливо на 14 днів наперед. Якщо немає місць в основному складі є можливість записатися у Лист Очікування, при звільненні місця з основного складу вам надходить повідомлення на електрону пошту з посиланням пере записатися в основний склад.
5.7. Якщо Ви записалися на тренування і НЕ відвідали його - сплачується штраф в розмірі згідно з прайсом (зняти бронь з відвідування можна не менше ніж за 6 годин до початку тренування)

Якір 5

6. ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗА НАЯВНОСТІ АВТОРСЬКИХ АБОНЕМЕНТІВ

6.1. Абонемент діє 30 календарних днів з першого відвідування, але не пізніше 60 днів після придбання
6.2. Абонемент містить послуги тільки даного напрямку і даного тренера

6.3. Абонемент не підлягає ПОВЕРНЕННЮ, ЗАМІНІ, ЗАМОРОЖЕННЮ або ПОДОВЖЕННЮ.
6.4. Абонемент може бути ПЕРЕДАНО одноразово згідно з прайсом. Термін дії абонемента залишається НЕЗМІННИМ.
6.5. Групові заняття проводяться згідно з розкладом, яке може бути змінено адміністрацією фітнес-клубу. Про зміни в розкладі Ви можете дізнатися на рецепції або на сайті. Всі групові заняття проводяться за попереднім записом за телефонами рецепції.
6.6. Скасувати запис з якихось причин можна за телефонами рецепції, але не пізніше ніж за 6 годин до початку тренування.
6.7. Якщо Ви записалися на тренування і НЕ відвідали, відвідування з Вашого абонемента знімається автоматично. Зняти бронь відвідування можна не менше ніж за 6 години до тренування.
6.8. При ВТРАТІ клубної картки, карту можна відновити. Вартість відновлення згідно з прайсом.
6.9. При наявності КВАРТАЛЬНОЇ або РІЧНОЇ клубної карти відвідування авторського тренування можливо сплатити одноразово згідно з прайсом. Відвідування з основної карти також знімається

Якір 6

7.ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ

7.1. На усі групові тренування необхідний попередній запис. Записатися можна через:
- дзвінок адміністратору;
- самостійно на сайті – створити свій обліковий запис;
- самостійно через мобільний додаток, який можна завантажити APP STORE або
GOOGLE PLAY – «Fit be wix» код приєднання "TQSH1J";
- чат з адміністратором (сайт, telegram, соціальні мережі).
7.2. Запис на тренування через адміністратора можливо на 7 днів наперед. При самостійному записі на 14 днів наперед.
7.3. Через мобільний додаток можливо записатися до «листа очікування», як тільки звільнюється місце вам до електронної пошти надходить повідомлення та надається 10 хвилин на здійснення запису в основний склад.
7.4. Скасувати запис можливо самостійно через сайт або мобільний додаток, або адміністратора не пізніше ніж за 6 годин до початку тренування.

7.5. При самостійному записі за 24 години до тренування надходить на електронну пошту нагадування про запис на тренування.
7.6. Якщо не скасували відвідування тренування та не з’явилися – тренування буде списано з абонемента, який має лімітовану кількість тренувань та спишеться штраф у розмірі згідно з прайсом, якщо активний безлімітний абонемент. Адміністратор при списуванні повідомляє про свої дії у телефонному режимі.

Якір 7

8.ПРАВИЛА ПРИДБАННЯ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ

​8.1. Подарункові сертифікати дають право їх пред'явнику придбати товари та послуги ФК F3.
8.2. «Подарунковий сертифікат» може бути придбаний на суму не менше 200 грн, або із зазначенням конкретної послуги, вартістю згідно з чинним прайсом.
8.3. «Подарунковий сертифікат» не є платіжним документом або цінним папером і не підлягає поверненню або зворотного обміну на грошовий еквівалент.
8.4. «Подарунковий сертифікат» може бути використаний один раз. Після використання «подарункового сертифіката» він вилучається у покупця.
8.5. «Подарунковий сертифікат» є іменним. Право використання належить безпосередньо тому, чиє ім'я вказано на сертифікаті.
8.6. Якщо сума чека нижче, ніж номінал пред'явлення і подарунками різниця компенсується на особовий рахунок
8.7. Термін дії «подарункового сертифіката» становить 6 місяців з моменту його покупки.
8.8. Придбати «подарунковий сертифікат» можливо в адміністратора або онлайн на сайті у розділі «прайс» /«подарункова електронна карта»

Якір 8

9.       ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

9.1. Ця політика обробки персональних даних складена відповідно до вимог закону України «Про персональні дані» та визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних, що вживаються F3 (далі – Адміністратор).
9.2. Адміністратор ставить своєю найважливішою метою та умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав і свобод людини та громадянина при обробці його персональних даних, у тому числі захисту прав на недоторканність приватного життя, особисту та сімейну таємницю.
9.3. Адміністратор може обробляти такі персональні дані Користувача

- Прізвище ім'я по батькові;
- Електронна адреса;
- Номер телефону;
- Рік, місяць, дата та місце народження;
- Фото документів;
9.4. Дані за текстом Політики об'єднані загальним поняттям Персональні дані.
9.5. Оператор забезпечує збереження персональних даних та вживає всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.
9.6. Персональні дані Користувача ніколи, за жодних умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов'язаних із виконанням чинного законодавства.

Якір 9
bottom of page